Licealiada 2015

licealiadaDnia 19.12.2015 r. odbył się w ramach,, Licealiady" Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Wzięły w nim udział reprezentantki czterech szkół naszego powiatu. Reprezentowane były szkoły LO z Ząbkowic  Śląskich, ZSZ        z Ziębic, Liceum Katolickie z Henrykowa oraz nasza szkoła. Galeria zdjęć

Reprezentacja naszej szkoły łatwo pokonała Liceum Katolickie z Henrykowa 2:0. Dzięki zwycięstwu drużyna wywalczyła sobie udział w finale turnieju. Naszym przeciwnikiem jak się okazało, po raz kolejny została drużyna z LO Ząbkowice Śląskie. Mecz finałowy był bardzo emocjonujący, nasze zawodniczki walczyły o każdą piłkę , o każdy punkt. Szczególnie zacięty był drugi set, który po długiej walce na przewagi wygrały nasze przeciwniczki.

Ostatecznie w turnieju zwyciężyła drużyna  z LO Ząbkowice Śląskie ,nasza drużyna zdobyła  drugie miejsce ,trzecie były dziewczęta z Liceum Katolickiego z Henrykowa, a czwarte drużyna z ZSZ Ziębice.

Skład  Drużyny:

1.  Alina Mach