Studniówkowy czar

sto

30 stycznia 2016 r. w sali "Splendor" w Bielawie odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów z naszej szkoły. Na balu bawili się uczniowie z ośmiu klas maturalnych wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i oczywiście Dyrekcją Szkoły. Nie zabrakło także gości specjalnych w osobach: Starosty Powiatu Ząbkowickiego p. Romana Festera, Burmistrza Ząbkowic Śl. p. Marcina Orzeszka.Część oficjalną studniówki prowadzili: Magda z klasy 4TE, Damian z klasy 4TI i Krystian z klasy 4TG.Po przywitaniu zaproszonych gości przypomnieli oni te najweselsze i te najtrudniejsze chwile spędzone w szkole "na wrocławskiej": hałaśliwe rozmowy podczas zajęć, kwiaty, których czasami zabrakło, nieuniknione jedynki, piątki te zapracowane i te z przypadku. Poproszeni o zabranie głosu Dyrektor Szkoły, pan Ryszard Pawłowski, Starosta Powiatu, pan Roman Fester oraz Burmistrz Ząbkowic Śl., pan Marcin Orzeszek, życzyli maturzystom wspaniałej zabawy aż do białego rana, sukcesów na maturze i właściwych wyborów po ukończeni technikum.

Następnie prowadzący podziękowali Dyrekcji Szkoły: Dyrektorowi panu Ryszardowi Pawłowskiemu i Wicedyraktorom, paniom Irenie Szewczyk, Lucynie Gabory i panu Januszowi Labokowi za stworzenie warunków zdobywania wiedzy i starania, by nasza szkoła była coraz ładniejsza i bezpieczniejsza. W sposób szczególny podziękowano wychowawcom klas maturalnych, tj. pani Anetcie Kwiatkowskiej, wychowawczyni klasy 4TE, pani Agnieszce Kozakiewicz, wychowawczyni klasy 4TG, pani Julicie Kasprowicz wychowawczyni klasy 4TI, pani Tamarze Oleksak wychowawczyni klasy 4S, paniom Katarzynie Michalik, Annie Pintal, wychowawczyniom klasy 4TZ, pani Renacie Stuglik, wychowawczyni klasy 4TOT, panu Janowi Małozięciowi, wychowawcy klasy 4A, panu Bogdanowi Tule, wychowawcy klasy 4TBH. Prowadzący złożyli także gorące podziękowania rodzicom za ich wyrozumiałość, cierpliwość i organizację studniówki. By tradycji stało się zadość, bal studniówkowy rozpoczęto staropolskim polonezem. Maturzyści swoim tańcem wprowadzili wszystkich w podniosłą i uroczystą atmosferę. Prezentowali się dostojnie i przepięknie. Następnie maturzyści przedstawili program artystyczy złożony z prześmiesznych scenek z lekcji, komentowanych tekstami piosenek. Prezentowane migawki z zajęć wywoływały salwy śmiechu. Chłopcy wykazali się dużymi umiejętnościami kabaretowymi. Gratulacje! Część artystyczna także była oprawiona ciekawym i bardzo dynamicznym układem tanecznym przygotowanym przez p. Julitę Kasprowicz. Całość programu nagrodzono gromkimi brawami i słowami uznania. Otwarcie balu studniówkowego dopełniono wzniesieniem toastu za udaną zabawę i zdanie egzaminów maturalnych. Potem już była tylko zabawa przy muzyce granej na żywo przez zespół Pana Kolaka. Dźwięki skocznej, tanecznej muzyki zanurzyły wszystkich obecnych w dobrej zabawie, trwającej aż do rana.

Galeria zdjęć:

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.